Senegal op de Olympische Zomerspelen 2024
Senegal op de Olympische Spelen | |||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Land | Senegal | ||||||||||||||||
IOC-landcode | SEN | ||||||||||||||||
Olympische Zomerspelen 2024 in Parijs | |||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
Senegal op de Zomerspelen | |||||||||||||||||
1964 · 1968 · 1972 · 1976 · 1980 · 1984 · 1988 · 1992 · 1996 · 2000 · 2004 · 2008 · 2012 · 2016 · 2020 · 2024 | |||||||||||||||||
Senegal op de Winterspelen | |||||||||||||||||
1984 · 1988 · 1992 · 1994 · 1998 · 2002 · 2006 · 2010 · 2014 · 2018 · 2022 | |||||||||||||||||
|
Senegal zal deelnemen aan de Olympische Zomerspelen 2024 in Parijs, Frankrijk.
Aantal Deelnemers
Hieronder volgt een overzicht van de atleten die zich reeds gekwalificeerd hebben voor de Olympische Zomerspelen van 2024.
sport | mannen | vrouwen | totaal |
---|---|---|---|
Atletiek Atletiek | 1 | 0 | 1 |
Kanovaren Kanovaren | 1 | 1 | 2 |
Schermen Schermen | 0 | 1 | 1 |
Taekwondo Taekwondo | 1 | 0 | 1 |
Tafeltennis Tafeltennis | 1 | 0 | 1 |
totaal | 4 | 2 | 6 |
Deelnemers en Resultaten
Atletiek
Zie Atletiek op de Olympische Zomerspelen 2024 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Loopnummers
- Mannen
atleet | onderdeel | series | kwartfinale | halve finale | finale | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
tijd | rang | tijd | rang | tijd | rang | tijd | rang | ||
Louis François Mendy | 110 m horden | n.v.t. |
Kanovaren
Zie Kanovaren op de Olympische Zomerspelen 2024 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Slalom
- Mannen
atleet | onderdeel | series | halve finale | finale | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
run 1 | rang | run 2 | rang | beste run | rang | tijd | rang | tijd | rang | ||
C-1 slalom |
Sprint
- Vrouwen
atlete | onderdeel | series | kwartfinale | halve finale | finale | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
tijd | rang | tijd | rang | tijd | rang | tijd | rang | ||
C-1 200 m |
Schermen
Zie Schermen op de Olympische Zomerspelen 2024 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
- Vrouwen
atleet | onderdeel | eerste ronde | tweede ronde | derde ronde | kwartfinale | halve finale | finale / BM | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | rang | ||
Ndèye Binta Diongue | degen |
Taekwondo
Zie Taekwondo op de Olympische Zomerspelen 2024 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
- Mannen
atleet | onderdeel | kwalificatie | eerste ronde | kwartfinale | halve finale | herkansing | finale / BM | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | rang | ||
Boucar Diop | -58 kg |
Tafeltennis
Zie Tafeltennis op de Olympische Zomerspelen 2024 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
- Mannen
atleet | onderdeel | voorronde | eerste ronde | tweede ronde | derde ronde | vierde ronde | kwartfinale | halve finale | finale / BM | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | rang | ||
Ibrahima Diaw | enkelspel |
Bronnen en noten