Japán az egyesült államokbeli Salt Lake Cityben megrendezett 2002. évi téli olimpiai játékok egyik részt vevő nemzete volt. Az országot az olimpián 14 sportágban 103 sportoló képviselte, akik összesen 2 érmet szereztek.
Érmesek
Alpesisí
- Férfi
Versenyző | Versenyszám | 1. futam | 2. futam | Összesítés |
Idő | Hely. | Idő | Hely. | Idő | Helyezés |
Kiminobu Kimura | Műlesiklás | 52,46 | 28. | 55,97 | 19. | 1:48,43 | 18. |
Óriás-műlesiklás | 1:17,19 | 47. | 1:14,67 | 36. | 2:31,86 | 37. |
Minagava Kentaró | Műlesiklás | kizárták | kiesett |
Szaszaki Akira | Műlesiklás | nem ért célba | kiesett |
Óriás-műlesiklás | 1:16,11 | 44. | 1:14,47 | 33. | 2:30,58 | 34. |
Takisita Jaszujuki | Lesiklás | | 1:43,75 | 42. |
Szuperóriás-műlesiklás | | nem ért célba |
- Női
Versenyző | Versenyszám | 1. futam | 2. futam | Összesítés |
Idő | Hely. | Idő | Hely. | Idő | Helyezés |
Hiroi Norijo | Műlesiklás | 56,35 | 28. | 55,63 | 11. | 1:51,98 | 14. |
Óriás-műlesiklás | 1:19,85 | 34. | 1:18,12 | 30. | 2:37,97 | 29. |
Kasivagi Kumiko | Műlesiklás | 56,14 | 24. | 56,27 | 15. | 1:52,41 | 16. |
Óriás-műlesiklás | 1:19,90 | 36. | 1:19,65 | 38. | 2:39,55 | 35. |
Biatlon
- Férfi
Versenyző | Versenyszám | Lövőhiba | Időeredmény | Helyezés |
Mocsizuki Jukio | 10 km sprint | 2 (2+0) | 28:28,5 | 69. |
Isza Hidenori | 10 km sprint | 2 (1+1) | 28:03,6 | 62. |
20 km egyéni | 4 (0+1+2+1) | 56:52,8 | 44. |
Meguro Hironao | 20 km egyéni | 3 (1+0+0+2) | 59:29,2 | 66. |
Szuga Kjódzsi | 10 km sprint | 1 (0+1) | 27:21,0 | 41. |
12,5 km üldözőverseny | 3 (1+1+0+1) | 36:28,8 | 35. |
20 km egyéni | 2 (0+0+2+0) | 54:51,9 | 20. |
Meguro Hironao Isza Hidenori Szuga Kjódzsi Mocsizuki Jukio | 4 × 7,5 km váltó | 2+14 | 1:29:04,4 | 13. |
- Női
Versenyző | Versenyszám | Lövőhiba | Időeredmény | Helyezés |
Sindó-Honma Mami | 7,5 km sprint | 2 (2+0) | 23:36,8 | 45. |
10 km üldözőverseny | 3 (1+0+1+1) | 36:28,6 | 41. |
15 km egyéni | 8 (3+2+2+1) | 59:38,6 | 64. |
Szeino-Szuga Hiromi | 7,5 km sprint | 2 (1+1) | 23:03,5 | 30. |
10 km üldözőverseny | 1 (0+0+0+1) | 34:18,8 | 24. |
15 km egyéni | 3 (1+0+1+1) | 53:10,6 | 42. |
Tanaka Tamami | 7,5 km sprint | 2 (2+0) | 23:00,0 | 29. |
10 km üldözőverseny | 2 (0+2+0+0) | 34:07,7 | 23. |
15 km egyéni | 4 (3+1+0+0) | 53:40,4 | 45. |
Takahasi Rjóko | 7,5 km sprint | 2 (2+0) | 22:58,3 | 28. |
10 km üldözőverseny | 3 (0+1+2+0) | 35:20,6 | 36. |
15 km egyéni | 4 (0+1+0+3) | 54:18,0 | 50. |
Sindó-Honma Mami Tanaka Tamami Szeino-Szuga Hiromi Takahasi Rjóko | 4 × 7,5 km váltó | 1+15 | 1:35:09,8 | 14. |
Bob
- Férfi
Versenyző | Versenyszám | 1. futam | 2. futam | 3. futam | 4. futam | Összesítés |
Idő | Hely. | Idő | Hely. | Idő | Hely. | Idő | Hely. | Idő | Helyezés |
Inoue Maszanori Szuzuki Hirosi | Kettes | 48,41 | 21.* | 48,61 | 27. | 48,58 | 24. | 48,36 | 18.* | 3:13,96 | 21. |
Miura Sindzsi Óisi Hiroaki | 48,61 | 28. | 48,70 | 28. | 49,08 | 29. | 48,70 | 24.* | 3:15,09 | 29. |
Szuzuki Hirosi Miura Sindzsi Doigava Sindzsi Inoue Maszanori | Négyes | 47,65 | 23. | 47,46 | 21. | 47,92 | 19. | 48,14 | 19. | 3:11,17 | 20. |
* - egy másik csapattal azonos eredményt ért el
Curling
Női
- Kató Akiko
- Hajasi Jumie
- Onodera Ajumi
- Konaka Mika
- Isizaki Kotomi
Eredmények
- Csoportkör
| Bejutott az elődöntőbe |
| Kiesett |
Sheet A | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | VE |
| Japán (Kató) | 0 | 1 | 0 | 2 | 3 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 7 |
| Egyesült Államok (Erickson) | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 3 | 1 | 1 | 0 | 2 | 8 |
Sheet D | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | VE |
| Nagy-Britannia (Martin) | 2 | 1 | 0 | 2 | 1 | 2 | 1 | X | X | X | 9 |
| Japán (Kató) | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | X | X | X | 1 |
Sheet B | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | VE |
| Németország (Neßler) | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 5 |
| Japán (Kató) | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 3 |
Sheet D | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | VE |
| Japán (Kató) | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 7 |
| Svájc (Ebnöther) | 0 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 3 | 0 | 0 | 8 |
Sheet B | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | VE |
| Japán (Kató) | 0 | 1 | 0 | 0 | 3 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 7 |
| Svédország (Gustafson) | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 3 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 8 |
Sheet A | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | VE |
| Kanada (Law) | 0 | 2 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 2 | 2 | X | 9 |
| Japán (Kató) | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | X | 4 |
Sheet D | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | VE |
| Japán (Kató) | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 5 |
| Norvégia (Nordby) | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 4 | 1 | 0 | 0 | 8 |
Sheet C | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | VE |
| Oroszország (Zsarkova) | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 6 |
| Japán (Kató) | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 7 |
Sheet D | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | VE |
| Dánia (Bidstrup) | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 5 |
| Japán (Kató) | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 6 |
Csapat | Helyezés |
Japán | 8. |
Északi összetett
Versenyző | Versenyszám | Síugrás | Sífutás | Összesítés |
Pont | Hely. | Időhátrány | Idő | Hely. | Idő | Helyezés |
Ogivara Kendzsi | Normálsánc + 15 km | 233,0 | 13. | +2:53 | 38:52,6 | 11. | 41:45,6 | 11. |
Nagysánc + 7,5 km | 93,5 | 34. | +1:54 | 16:45,1 | 19. | 18:39,1 | 33. |
Kobajasi Norihito | Nagysánc + 7,5 km | 101,1 | 24.* | +1:25 | 16:39,6 | 15. | 18:04,6 | 17. |
Mori Szatosi | Normálsánc + 15 km | 221,5 | 22.* | +3:50 | 40:50,6 | 33. | 44:40,6 | 30. |
Nagysánc + 7,5 km | 106,9 | 14. | +1:03 | 17:22,0 | 31. | 18:25,0 | 22. |
Takahasi Daito | Normálsánc + 15 km | 243,5 | 6. | +2:00 | 40:01,2 | 26. | 42:01,2 | 12. |
Nagysánc + 7,5 km | 114,4 | 4. | +0:35 | 17:02,9 | 24. | 17:37,9 | 6. |
Tomii Gen | Normálsánc + 15 km | 234,5 | 12. | +2:45 | 42:30,4 | 41. | 45:15,4 | 33. |
Tomii Gen Ogivara Kendzsi Mori Szatosi Takahasi Daito | Csapat | 901,0 | 4. | +1:40 | 50:46,5 | 8. | 52:26,5 | 8. |
* - egy másik versenyzővel azonos eredményt ért el
Gyorskorcsolya
- Férfi
Versenyző | Versenyszám | 1. futam | 2. futam | Eredmény | Helyezés |
Idő | Hely. | Idő | Hely. |
Horii Manabu | 500 m | 35,30 | 15. | 35,02 | 15. | 70,32 | 14. |
1000 m | | 1:09,50 | 22. |
Haneisi Kuniomi | 500 m | 35,15 | 13. | 34,96 | 12. | 70,11 | 12. |
Hirako Hiroki | 5000 m | | 6:30,46 | 17. |
Imai Júszuke | 1000 m | | 1:08,90 | 15. |
1500 m | | 1:48,76 | 34. |
Itokava Tosihiko | 5000 m | | 6:27,52 | 12. |
10 000 m | | 13:31,96 | 11. |
Noake Hirojuki | 1000 m | | 1:49,18~ | 44. |
1500 m | | 1:46,38 | 15. |
Sirahata Keidzsi | 1500 m | | 1:47,78 | 25. |
5000 m | | 6:28,95 | 13. |
10 000 m | | 13:20,40 | 4. |
Nakadzsima Takaharu | 1500 m | | 1:47,64 | 23. |
Takeda Tojoki | 500 m | 35,00 | 8.* | 34,81 | 6.* | 69,81 | 8. |
1000 m | | 1:08,95 | 16. |
Simizu Hirojaszu | 500 m | 34,61 | 2. | 34,65 | 2. | 69,26 | |
- Női
Versenyző | Versenyszám | 1. futam | 2. futam | Eredmény | Helyezés |
Idő | Hely. | Idő | Hely. |
Nagaoka Jajoi | 1500 m | | 1:59,93 | 24. |
Nemoto Nami | 3000 m | | 4:11,92 | 18. |
5000 m | | nem ért célba |
Obara Juri | 1500 m | | 2:01,39 | 29.* |
Okazaki Tomomi | 500 m | 37,77 | 7. | 37,87 | 6.* | 75,64 | 6. |
Ószuga Szajuri | 500 m | 37,82 | 8. | 38,60 | 16. | 76,42 | 12. |
1000 m | | 1:16,48 | 18.* |
Szanmija Eriko | 500 m | 38,25 | 12. | 38,12 | 9. | 76,37 | 11. |
1000 m | | 1:16,26 | 17. |
Szeo Eriko | 3000 m | | 4:12,33 | 19. |
Tabata Maki | 1000 m | | kizárták |
1500 m | | 1:56,35 | 9. |
3000 m | | 4:03,63 | 6. |
5000 m | | 7:06,32 | 8. |
Tonoike Aki | 1000 m | | 1:14,64 | 7. |
1500 m | | 1:57,97 | 14. |
Vatanabe Jukari | 500 m | 37,98 | 9. | 38,22 | 10. | 76,20 | 9. |
* - egy másik versenyzővel azonos eredményt ért el
~ - a futam során elesett
Műkorcsolya
Versenyző | Versenyszám | Rövid program | Kűr | Összesítés |
Több. hely. száma | Hely. | Hely. pont. | Több. hely. száma | Hely. | Hely. pont. | Helyezési pontszám | Helyezés |
Honda Takesi | Férfi egyéni | 5×2+ | 2. | 1,0 | 8×4+ | 4. | 4,0 | 5,0 | 4. |
Takeucsi Joszuke | 7×24+ | 24. | 12,0 | 6×20+ | 20. | 20,0 | 32,0 | 22. |
Szuguri Fumie | Női egyéni | 5×8+ | 7. | 3,5 | 7×5+ | 5. | 5,0 | 8,5 | 5. |
Onda Josie | 6×19+ | 17. | 8,5 | 5×13+ | 14. | 14,0 | 22,5 | 17. |
Rövidpályás gyorskorcsolya
- Férfi
Versenyző | Versenyszám | Előfutam | Negyeddöntő | Elődöntő | B döntő | Döntő | Helyezés |
Idő | Hely. | Idő | Hely. | Idő | Hely. | Idő | Hely. | Idő | Hely. |
Nisitani Takafumi | 500 m | 43,211 | 1. | 42,535 | 3. | kiesett | 8. |
Terao Szatoru | 500 m | 42,334 | 2. | 42,692 | 1. | 1:05,790 | 3. | | 42,219 | 5. | 5. |
1000 m | 1:31,025 | 2. | 1:28,241 | 2. | kizárták | kiesett | 12. |
1500 m | 2:23,680 | 3. | | kizárták | kiesett | 18. |
Tamura Naoja | 1000 m | 1:28,867 | 1. | 1:29,864 | 3. | 1:27,751 | 4. | 1:35,823 | 3. | | 7. |
1500 m | 3:06,585 | 5. | | kiesett | 29. |
Nisitani Takafumi Terao Szatoru Sinohara Júgo Kodera Takehiro Tamura Naoja | 5000 m váltó | | 6:50,925 | 3. | 7:19,893 | 1. | | 5. |
- Női
Versenyző | Versenyszám | Előfutam | Negyeddöntő | Elődöntő | B döntő | Döntő | Helyezés |
Idő | Hely. | Idő | Hely. | Idő | Hely. | Idő | Hely. | Idő | Hely. |
Tanaka Csikage | 500 m | 45,193 | 1. | kizárták | kiesett | 12. |
1000 m | 1:42,332 | 1. | 1:34,960 | 2. | 1:38,269 | 3. | 1:35,125 | 3. | | 7. |
1500 m | 2:29,202 | 1. | | 2:21,924 | 4. | 2:31,479 | 2. | | 7. |
Kamino Juka | 500 m | 45,933 | 4. | kiesett | 25. |
1500 m | 2:52,591 | 4. | | kiesett | 20. |
Tesigavara Ikue | 1000 m | 1:33,855 | 3. | kiesett | 17. |
Tanaka Csikage Kamino Juka Tesigavara Ikue Takata Acuko Jamada Nobuko | 3000 m váltó | | 4:17,968 | 2. | | 4:21,107 | 4. | 4. |
Síakrobatika
- Ugrás
Versenyző | Versenyszám | Selejtező | Döntő |
Pont | Helyezés | Pont | Helyezés |
Nakanisi Taku | Férfi | 162,89 | 20. | kiesett |
- Mogul
Versenyző | Versenyszám | Selejtező | Döntő |
Pont | Helyezés | Pont | Helyezés |
Noda Teppei | Férfi | 0,30 | 30. | kiesett |
Nakamoto Kacuja | 20,56 | 26. | kiesett |
Simojama Kenró | 23,39 | 20. | kiesett |
Cukita Júgo | 25,33 | 9. | 15,81 | 16. |
Hatanaka Mijuki | Női | 21,36 | 20. | kiesett |
Szatoja Tae | 23,65 | 6. | 24,85 | |
Uemura Aiko | 23,82 | 4. | 24,66 | 6. |
Sífutás
- Férfi
Versenyző | Versenyszám | Selejtező | Negyeddöntő | Elődöntő | B döntő | Döntő |
Idő | Hely. | Idő | Hely. | Idő | Hely. | Idő | Hely. | Idő | Helyezés |
Azegami Daicsi | Sprint | 3:01,47 | 38. | kiesett | 37. |
Ebiszava Kacuhito | 15 km | | 41:51,4 | 50. |
30 km | | 1:17:18,2 | 42. |
50 km | | 2:21:05,3 | 38. |
Horigome Micuo | 30 km | | 1:18:06,3 | 48. |
Imai Hirojuki | 15 km | | 40:27,1 | 36. |
30 km | | 1:14:55,6 | 27. |
50 km | | 2:09:41,3 | 6. |
Kozu Maszaaki | Sprint | 3:05,90 | 47.* | kiesett | 46. |
15 km | | 39:28,3 | 19. |
30 km | | 1:15:32,4 | 30. |
50 km | | 2:17:51,9 | 27. |
Kudó Hirosi | 15 km | | 40:29,9 | 38. |
50 km | | 2:23:02,3 | 41. |
Kozu Maszaaki Imai Hirojuki Horigome Micuo Ebiszava Kacuhito | 4 × 10 km váltó | | 1:37:50,5 | 12. |
Versenyző | Versenyszám | 10 km klasszikus | 10 km szabad | Helyezés |
Idő | Hely. | Időhátrány | Idő |
Ebiszava Kacuhito | 10 + 10 km üldözőverseny | 28:45,2 | 55. | +2:38 | 27:14,3 | 49. |
Horigome Micuo | 27:50,3 | 38. | +1:43 | 25:30,5 | 33. |
Imai Hirojuki | 27:42,6 | 36. | +1:35 | 25:32,8 | 34. |
Kozu Maszaaki | 27:37,6 | 34. | +1:30 | 25:05,6 | 24. |
- Női
Versenyző | Versenyszám | Selejtező | Negyeddöntő | Elődöntő | B döntő | Döntő |
Idő | Hely. | Idő | Hely. | Idő | Hely. | Idő | Hely. | Idő | Helyezés |
Fukuda Nobuko | Sprint | 3:28,38 | 39. | kiesett | 39. |
15 km | | nem ért célba |
Furuszava Midori | 15 km | | 44:41,8 | 42. |
30 km | | 1:45:50,0 | 36. |
Goto Kanok | 10 km | | 30:36,6 | 32. |
15 km | | 42:50,4 | 27. |
Nacumi Madoka | Sprint | 3:18,78 | 16. | 3:17,5 | 3. | kiesett | 12. |
10 km | | 31:54,1 | 47. |
30 km | | 1:41:06,0 | 26. |
Otaka Tomomi | Sprint | 3:34,14 | 47. | kiesett | 47. |
10 km | | 32:27,9 | 48. |
30 km | | 1:50:00,3 | 43. |
Jokojama Szumiko | 10 km | | 30:32,3 | 31. |
15 km | | 42:16,2 | 22. |
30 km | | 1:39:48,8 | 21. |
Goto Kanoko Nacumi Madoka Fukuda Nobuko Jokojama Szumiko | 4 × 5 km váltó | | 51:35,7 | 10. |
Versenyző | Versenyszám | 5 km klasszikus | 5 km szabad | Helyezés |
Idő | Hely. | Időhátrány | Idő |
Nobuko Fukuda | 5 + 5 km üldözőverseny | 14:31,6 | 50. | kiesett |
Goto Kanoko | 14:16,1 | 38. | +1:17 | 13:37,4 | 38. |
Nacumi Madoka | 14:51,4 | 59. | kiesett |
Jokojama Szumiko | 14:22,4 | 44. | +1:23 | 13:25,1 | 27. |
* - egy másik versenyzővel azonos eredményt ért el
Síugrás
Versenyző | Versenyszám | Selejtező | 1. ugrás | 2. ugrás | Összesítés |
Pont | Hely. | Pont | Hely. | Pont | Hely. | Pont | Helyezés |
Kaszai Noriaki | Normálsánc | 101,5 | 29.* | 83,0 | 49. | kiesett |
Nagysánc | 101,9 | 14. | 97,5 | 41. | kiesett |
Jamada Hiroki | Normálsánc | 103,0 | 28. | 109,5 | 33. | kiesett |
Harada Maszahiko | Normálsánc | 114,5 | 11.* | 117,5 | 14.* | 114,5 | 24.* | 232,0 | 20.* |
Nagysánc | 116,1 | 2. | 115,1 | 20. | 107,7 | 21.* | 222,8 | 20. |
Funaki Kazujosi | Normálsánc | | 119,5 | 10. | 123,5 | 10. | 243,0 | 9. |
Nagysánc | | 128,7 | 5. | 116,8 | 9. | 245,5 | 7. |
Mijahira Hideharu | Nagysánc | 97,7 | 19. | 108,6 | 29.* | 106,8 | 23. | 215,4 | 24. |
Harada Maszahiko Jamada Hiroki Mijahira Hideharu Funaki Kazujosi | Csapat | | 465,5 | 5. | 460,5 | 4. | 926,0 | 5. |
* - egy másik versenyzővel azonos eredményt ért el
Snowboard
- Halfpipe
Versenyző | Versenyszám | 1. selejtező | 2. selejtező | Döntő | Helyezés |
Pont | Hely. | Pont | Hely. | 1. forduló | 2. forduló | Hely. |
Mijavaki Kentaró | Férfi | 13,6 | 31. | 27,0 | 23. | kiesett | 29. |
Murakami Daiszuke | 19,4 | 27. | 32,7 | 13. | kiesett | 19. |
Nakai Takaharu | 38,3 | 6. | | 38,3 | 40,7 | 5. | 5. |
Mori Nagako | Női | 14,4 | 21. | 13,0 | 16. | kiesett | 22. |
Josikava Juri | 17,7 | 19. | 21,8 | 14. | kiesett | 20. |
Mijake Jóko | 24,5 | 14. | 35,4 | 5. | 23,5 | 33,7 | 8. | 8. |
Hasimoto Micsijo | 27,0 | 12. | 38,0 | 3. | 26,6 | 26,0 | 12. | 12. |
- Parallel giant slalom
Versenyző | Versenyszám | Selejtező | Nyolcaddöntő | Negyeddöntő | Elődöntő | Döntő | Helyezés |
Idő | Hely. | Ellenfél Eredmény | Ellenfél Eredmény | Ellenfél Eredmény | Ellenfél Eredmény |
Takeucsi Tomoka | Női | 43,76 | 22. | kiesett | 22. |
Iida Ran | Női | 43,06 | 16. | Maria Kirchgasser (AUT) kizárták | kiesett | 16. |
Szánkó
Versenyző | Versenyszám | 1. futam | 2. futam | 3. futam | 4. futam | Összesítés |
Idő | Hely. | Idő | Hely. | Idő | Hely. | Idő | Hely. | Idő | Helyezés |
Usidzsima Sigeaki | Férfi egyes | 45,905 | 29. | 45,260 | 24. | 45,283 | 27. | 45,651 | 28. | 3:02,099 | 27. |
Kobajasi Jumie | Női egyes | 44,192 | 19. | 44,107 | 23. | 44,149 | 24. | 44,215 | 23. | 2:56,663 | 25. |
Ogucsi Takahisza Takahasi Kei | Kettes | nem ért célba | kiesett | | kiesett |
Szkeleton
Versenyző | Versenyszám | 1. futam | 2. futam | Összesítés |
Idő | Hely. | Idő | Hely. | Idő | Helyezés |
Inada Maszaru | Férfi | 52,05 | 16. | 51,93 | 16. | 1:43,98 | 18. |
Kosi Kazuhiro | 51,50 | 6. | 51,52 | 10. | 1:43,02 | 8. |
Nakajama Eiko | Női | 54,00 | 12. | 54,72 | 12. | 1:48,72 | 12. |
Források
- Japan at the 2002 Winter Olympics (angol nyelven). www.olympedia.org. (Hozzáférés: 2021. július 30.)
Sablon:A 2002. évi téli olimpiai játékokon részt vevő nemzetek |
---|
Afrika | |
---|
Amerika | |
---|
Ázsia | |
---|
Európa | |
---|
Óceánia | |
---|
- Kelet-Ázsia-portál
- Olimpiaportál