Csapat hosszútávúszás a 2013-as úszó-világbajnokságon
2013-as úszó-világbajnokság Barcelona, Spanyolország | ||
---|---|---|
Műugrás | ||
Egyéni | ||
1 m | férfi | női |
3 m | férfi | női |
10 m | férfi | női |
Szinkronugrás | ||
3 m | férfi | női |
10 m | férfi | női |
Szupertoronyugrás | ||
Hosszútávúszás | ||
5 km | férfi | női |
10 km | férfi | női |
25 km | férfi | női |
Csapat | csapat | |
Úszás | ||
Gyorsúszás | ||
50 m | férfi | női |
100 m | férfi | női |
200 m | férfi | női |
400 m | férfi | női |
800 m | férfi | női |
1500 m | férfi | női |
Hátúszás | ||
50 m | férfi | női |
100 m | férfi | női |
200 m | férfi | női |
Mellúszás | ||
50 m | férfi | női |
100 m | férfi | női |
200 m | férfi | női |
Pillangó | ||
50 m | férfi | női |
100 m | férfi | női |
200 m | férfi | női |
Vegyesúszás | ||
200 m | férfi | női |
400 m | férfi | női |
Gyorsváltó | ||
4 × 100 m | férfi | női |
4 × 200 m | férfi | női |
Vegyes váltó | ||
4 × 100 m | férfi | női |
Szinkronúszás | ||
Egyéni | r. prog. | sz. prog. |
Páros | r. prog. | sz. prog. |
Csapat | r. prog. | sz. prog. |
kombinációs kűr | ||
Vízilabda | ||
férfi • női |
A csapat hosszútávúszás versenyt a 2013-as úszó-világbajnokságon július 25-én rendezték meg. Háromfős csapatok indultak, kettő férfi és egy női.
Érmesek
Arany | Ezüst | Bronz |
Thomas Lurz Christian Reichert Isabelle Härle Németország | Antonios Fokaidis Spyridon Gianniotis Kalliopi Araouzou Görögország | Allan do Carmo Samuel de Bona Poliana Okimoto Brazília |
Eredmény
Helyezés | Úszó | Nemzetiség | Idő |
---|---|---|---|
1 Aranyérem | Thomas Lurz Christian Reichert Isabelle Härle | GER | 52:54.9 |
2 Ezüstérem | Antonios Fokaidis Spyridon Gianniotis Kalliopi Araouzou | GRE | 54:03.3 |
3 Bronzérem | Allan do Carmo Samuel de Bona Poliana Okimoto | BRA | 54:03.5 |
04 4 | Jarrod Poort Simon Huitenga Melissa Gorman | AUS | 54:16.1 |
05 5 | Luca Ferretti Simone Ercoli Rachele Bruni | ITA | 54:34.0 |
06 6 | Andrew Gemmell Sean Ryan Haley Anderson | USA | 54:44.7 |
07 7 | Damien Cattin-Vidal Bertrand Venturi Aurelie Muller | FRA | 55:26.3 |
08 8 | Evgeny Drattsev Sergey Bolshakov Elizaveta Gorshkova | RUS | 56:08.7 |
09 9 | Papp Márk Olasz Anna Risztov Éva | HUN | 56:09.4 |
10 | Phillip Ryan Kane Radford Cara Baker | NZL | 56:12.0 |
11 | Daniel Marais Chad Ho Kyna Pereira | RSA | 56:34.7 |
12 | Eric Hedlin Philippe Guertin Zsofia Balazs | CAN | 57:13.7 |
13 | Yuto Kobayashi Yasunari Hirai Yumi Kida | JPN | 58:00.0 |
14 | Weng Jingwei Han Lidu Cao Shiyue | CHN | 58:02.6 |
15 | Guillermo Bertola Martin Carrizo Florencia Mazzei | ARG | 58:12.0 |
16 | Miguel Hernández Iván López Lizeth Rueda | MEX | 58:17.7 |
17 | Johndry Segovia Luis Bolanos Florencia Melo | VEN | 58:59.9 |
18 | Seifeddine Sghaier Badr Chebchoub Maroua Mathlouthi | TUN | 59:19.4 |
19 | Vitaliy Khudyakov Vladimir Tolikin Xeniya Romanchuk | KAZ | 1:00:15.8 |
20 | Ivan Enderica Ochoa Santiago Enderica Katia Barros | ECU | 1:00:32.6 |
21 | Youssef Hossameldeen Adel Ragab Laila El Basiouny | EGY | 1:01:02.2 |
22 | Ching Leung Sunny Poon Li Chun Hong Fiona On Yi Chan | HKG | 1:05:26.9 |
Források
- Rajtlista
- Eredmény
- Sportportál • összefoglaló, színes tartalomajánló lap