Daniel Hájek
Daniel Hájek | |
---|---|
Datum narození | 18. ledna 1989 (35 let) |
Místo narození | Brno |
Povolání | student |
Sportovní kariéra | |
Klub | SK Žabovřesky Brno |
Trenér | Libor Zřídkaveselý |
Status | aktivní |
Některá data mohou pocházet z datové položky. |
Daniel Hájek (* 18. ledna 1989 Brno) je český reprezentant v orientačním běhu. Mezi jeho největší úspěch patří sedmé místo ze štafet na juniorském mistrovství světa 2009 v italském San Martinu. V současnosti běhá za český klub SK Žabovřesky Brno.[1]
Sportovní kariéra
Umístění na MS a ME
Přehled úspěchů na Mistrovství světa | ||||
---|---|---|---|---|
Mistrovství světa | Sprint | Middle | Long | Štafety |
Savojsko 2011 | X | X | 40. místo | X |
Přehled úspěchů na Mistrovství světa juniorů | ||||
---|---|---|---|---|
Mistrovství světa juniorů | Sprint | Middle | Long | Štafety |
San Martino 2009 | DSQ | 10. místo | 18. místo | 7. místo |
Umístění na MČR
Umístění na Mistrovství České republiky v orientačním běhu | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Ročník | Kategorie | Klasická | Krátká | Sprint | Dlouhá | Noční | Ranking | Členství v klubu | Štafety | Kluby | Sprint. štafety |
MČR 2003 | H16 – mladší dorostenci | 46. místo | 54. místo | 16. místo | SK Žabovřesky Brno | ||||||
MČR 2003 | H18 – starší dorostenci | SK Žabovřesky Brno | 19. místo | ||||||||
MČR 2004 | H16 – mladší dorostenci | 9. místo | 17. místo | 11. místo | 645. místo | SK Žabovřesky Brno | |||||
MČR 2004 | H18 – starší dorostenci | SK Žabovřesky Brno | 5. místo | 1. místo | |||||||
MČR 2005 | H16 – mladší dorostenci | 5. místo | 1. místo | 9. místo | 6. místo | SK Žabovřesky Brno | |||||
MČR 2005 | H18 – starší dorostenci | 16. místo | SK Žabovřesky Brno | 3. místo | 1. místo | ||||||
MČR 2006 | H18 – starší dorostenci | 14. místo | 7. místo | 8. místo | 4. místo | 778. místo | SK Žabovřesky Brno | 2. místo | 14. místo | ||
MČR 2007 | H18 – starší dorostenci | 2. místo | 4. místo | 4. místo | 2. místo | 2. místo | 928. místo | SK Žabovřesky Brno | 1. místo | 3. místo | |
MČR 2008 | H20 – junioři | 9. místo | 11. místo | disk | 3. místo | 104. místo | SK Žabovřesky Brno | ||||
MČR 2009 | H20 – junioři | 4. místo | 1. místo | 6. místo | 1. místo | 37. místo | SK Žabovřesky Brno | ||||
MČR 2009 | H21 – muži | SK Žabovřesky Brno | 13. místo | 11. místo | |||||||
MČR 2010 | H21 – muži | 20. místo | 13. místo | 3. místo | 2. místo | 12. místo | SK Žabovřesky Brno | 9. místo | 4. místo | ||
MČR 2011 | H21 – muži | 4. místo | 14. místo | 13. místo | 15. místo | SK Žabovřesky Brno | 3. místo | 2. místo | |||
MČR 2012 | H21 – muži | 16. místo | 520. místo | SK Žabovřesky Brno | |||||||
MČR 2013 | H21 – muži | 7. místo | 5. místo | 18. místo | 7. místo | 8. místo | SK Žabovřesky Brno | 10. místo | 3. místo | ||
MČR 2014 | H21 – muži | 12. místo | 12. místo | 10. místo | 11. místo | 6. místo | SK Žabovřesky Brno | 8. místo | 4. místo | 10. místo | |
MČR 2015 | H21 – muži | 5. místo | 8. místo | 4. místo | 3. místo | SK Žabovřesky Brno | 9. místo | 2. místo | 8. místo | ||
MČR 2016 | H21 – muži | 6. místo | 4. místo | 4. místo | 3. místo | 3. místo | SK Žabovřesky Brno | 1. místo | 1. místo | 2. místo | |
MČR 2017 | H21 – muži | 12. místo | 13. místo | 17. místo | 8. místo | SK Žabovřesky Brno | 5. místo | 2. místo | disk | ||
MČR 2018 | H21 – muži | 8. místo | 2. místo | 2. místo | 3. místo | 2. místo | SK Žabovřesky Brno | 1. místo | 2. místo | disk | |
MČR 2019 | H21 – muži | 8. místo | 8. místo | 10. místo | 7. místo | SK Žabovřesky Brno | 1. místo | 2. místo | 10. místo | ||
MČR 2020 | H21 – muži | 4. místo | 10. místo | SK Žabovřesky Brno |
Odkazy
Reference
- ↑ Daniel Hájek(profil) [online]. runners.worldofo.com [cit. 2010-05-13]. Dostupné online. (anglicky)
Související články
Externí odkazy
- Výsledky Daniela Hájka v systému ORIS
- Profil Daniela Hájka na World of O
- Profil Daniela Hájka na stránce České reprezentace v OB
Reprezentace ČR v orientačním běhu (2018) | |
---|---|
Reprezentace ČR A-tým : | Ženy : Vendula Horčičková (OOB TJ Slovan Luhačovice) • Adéla Indráková (SK Žabovřesky Brno) • Jana Knapová (OK Lokomotiva Pardubice) • Denisa Kosová (OK 99 Hradec Králové) |
Reprezentace ČR B-tým : | Ženy : Lenka Mechlová (OK Slavia Hradec Králové) • Barbora Zháňalová (SK Žabovřesky Brno) |
Reprezentace ČR U23: | Ženy : Klára Novotná (OK 99 Hradec Králové) • Anna Štičková (TJ Loko Liberec) |
Reprezentace ČR v orientačním běhu (2017) | |
---|---|
Reprezentace ČR A-tým : | Ženy : Adéla Indráková (Žabovřesky Brno) • Jana Knapová (Lokomotiva Pardubice) • Denisa Kosová (OK 99 Hradec Králové) |
Reprezentace ČR B-tým : | Ženy : Vendula Horčičková (Slovan Luhačovice) • Barbora Hrušková (Žabovřesky Brno) • Eva Kabáthová (Žabovřesky Brno) |
Reprezentace ČR U23: | Ženy : Petra Hančová (Lokomotiva Pardubice) • Kateřina Chromá (Žabovřesky Brno) • Anna Štičková (Loko Liberec) • Magdaléna Tužilová (Žabovřesky Brno) |
Reprezentace ČR v orientačním běhu (2016) | |
---|---|
Reprezentace ČR A-tým : | Ženy : Vendula Horčičková (Slovan Luhačovice) • Adéla Indráková (Žabovřesky Brno) • Jana Knapová (Lokomotiva Pardubice) • Denisa Kosová (OK 99 Hradec Králové) • Dana Šafka Brožková (SC Jičín) |
Reprezentace ČR B-tým : | Ženy : Eva Kabáthová (Žabovřesky Brno) • Michaela Omová (TJ Turnov) • Lenka Poklopová (Žabovřesky Brno) |
Reprezentace ČR U23: | Ženy : Barbora Hrušková (Žabovřesky Brno) • Kateřina Chromá (Žabovřesky Brno) • Lenka Knapová (Lokomotiva Pardubice) • Markéta Tesařová (Žabovřesky Brno) • Magdaléna Tužilová (Žabovřesky Brno) |
Reprezentace ČR v orientačním běhu (2015) | |
---|---|
Reprezentace ČR A-tým : | Ženy : Eva Juřeníková (Halden SK) • Dana Šafka Brožková (SC Jičín) |
Reprezentace ČR B-tým : | Ženy : Vendula Horčičková (OOB TJ Slovan Luhačovice) • Adéla Indráková (SK Žabovřesky Brno) • Eva Kabáthová (SK Žabovřesky Brno) • Jana Knapová (OK Lokomotiva Pardubice) • Michaela Omová (TJ Turnov) • Lenka Poklopová (SK Žabovřesky Brno) |
Reprezentace ČR U23: | Ženy : Pavla Horová (Lokomotiva Pardubice) • Kateřina Chromá (SK Žabovřesky Brno) • Lenka Knapová (Lokomotiva Pardubice) • Markéta Tesařová (SK Žabovřesky Brno) |
Reprezentace ČR v orientačním běhu (2014) | |
---|---|
Reprezentace ČR A-tým : | Ženy : Iveta Duchová (Lokomotiva Pardubice) • Eva Juřeníková (Halden SK) • Dana Šafka Brožková (SC Jičín) • Martina Zvěřinová (Lokomotiva Pardubice) |
Reprezentace ČR B-tým : | Ženy : Vendula Horčičková (Univerzita Olomouc) • Jana Knapová (Lokomotiva Pardubice) • Lenka Knapová (Lokomotiva Pardubice) • Tereza Novotná (OK 99 Hradec Králové) • Michaela Omová (TJ Turnov) |
Reprezentace ČR v orientačním běhu (2011) | |
---|---|
Reprezentace ČR A-tým : | Ženy : Dana Brožková (Sportcentrum Jičín) • Eva Juřeníková (Domnarvets GoIF) |
Reprezentace ČR B-tým : | Ženy :Radka Brožková (Sportcentrum Jičín) • Iveta Duchová (Lokomotiva Pardubice) • Martina Zvěřinová (Lokomotiva Pardubice) |
Reprezentace ČR C-tým: | Ženy : Ivana Bochenková (Kotlářka Praha) • Kamila Gregorová (SK Chotěboř) • Jana Knapová (Lokomotiva Pardubice) • Martina Spurná (Praga Praha) • Monika Topinková (OK 99 Hradec Králové) |
Reprezentace ČR v orientačním běhu (2010) | |
---|---|
Reprezentace ČR A-tým : | Ženy: Dana Brožková (SC Jičín) • Radka Brožková (SC Jičín) • Eva Juřeníková (SKOB Ostrava) |
Reprezentace ČR B-tým : | Ženy: Iveta Duchová (Lokomotiva Pardubice) • Martina Dočkalová (Lokomotiva Pardubice) • Vendula Klechová (Tesla Brno) |
Reprezentace ČR C-tým : | Ženy: Ivana Bochenková (Kotlářka Praha) • Kamila Gregorová (SK Chotěboř) • Simona Karochová (Kotlářka Praha) • Věra Mádlová (SK Žabovřesky Brno) • Jana Panchártková (OK99 Hradec Králové) • Tereza Petrželová (Slávia Hradec Králové) • Šárka Svobodná (OOB Kotlářka Praha) • Martina Spurná (SK Praga) • Monika Topinková (OK 99 Hradec Králové) |